Karrier

Projektmenedzser

2019. szeptember 23.

Dinamikusan bővülő budai mérnökirodába projektmenedzseri pozícióba keressük kollégánkat:

Feladatok:

- Műszaki projektmenedzseri feladatok ellátása
- Kivitelezési munkák koordinálása, szervezése
- Műszaki tervdokumentációk ellenőrzése, terv véleményezése, feldolgozása
- Szerződéskötések adminisztrációja, követeléskezelés
- Költségnyilvántartások, teljesítésigazolások, számlák kezelése, készültség Kimutatás
- Műszaki ütemtervek összeállítása, naprakészen tartása, versenyeztetés irányítása, költségvetés követése

Elvárásaink:
- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
- Építőiparban szerzett szakmai tapasztalat
- Kivitelezésben szerzett tapasztalat előny
- Folyékony német / angol nyelvtudás előny
- Mobilitás: budapesti illetve országon belüli beruházásokon heti rendszerességű jelenlét, esetlegesen külföldi munkavégzés
- Önálló, magabiztos, konstruktív és proaktív munkavégzés
- Precizitás
- Tárgyalóképesség
- Azonnali munkakezdés
- Megbízható számítástechnikai ismeretek
- „B” kategóriás jogosítvány
- Saját gépjármű előny

Amit kínálunk:
- Teljes munkaidő
- Versenyképes jövedelem
- Emberközpontú, exkluzív munkakörnyezet
- Dinamikus, kreatív, fiatal csapat

Küldje el Önéletrajzát és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.